Inschrijving van een kindje dat overleden is na de geboorte

Is je kindje overleden na de geboorte, dan kan je het bij CM inschrijven met onderstaand formulier. Je kan meteen ook het geboortevoordeel aanvragen.

Om het geboortevoordeel aan te vragen moet je aangesloten zijn bij CM. Zijn beide ouders aangesloten, doe dan twee aanvragen: één voor elke ouder.

Geef hieronder je gegevens in. Geef aan of je het kindje bij jou of bij je partner wil laten inschrijven als persoon ten laste en maak de keuze welk geboortevoordeel je wil.

Indicates required field
Gegevens ouder
Bij wie mag CM het kindje als persoon ten laste inschrijven?
One file only. 10 MB limit. Allowed types: pdf jpg jpeg png.
Je ontvangt niet altijd een afzonderlijke overlijdensakte. Je hoeft deze akte dus enkel op te laden als je die ontvangen hebt.
One file only. 10 MB limit. Allowed types: pdf jpg jpeg png.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.