HomeOver CM

Mutualistische verkiezingen 2022

Resultaten

Met trots stellen we de nieuwe leden van onze Algemene Vergadering aan je voor.

Weet je niet tot welke kiesomschrijving jouw wettelijke woonplaats behoort, dan kun je dit op basis van je postcode opzoeken in de uitgebreide lijst van kiesomschrijvingen.

Provincie Antwerpen

NrKiesomschrijvingVerkozenPlaatsvervangers

13

Antwerpen Centrum
(met Zwijndrecht)

  • Dirk Joris 
  • Koen Mees 
  • Serge van Nuijs
  • /

14

Antwerpen Oost

  • Walter Bressinck 
  • Louis Van de Voorde
  • /

15

Antwerpen Zuid

  • Touria Iharratane
  • /

16

Baldemore

  • Robert Brabers
  • /

17

Bonstato 

  • Tom Broos 
  • Kristel Thijs
  • /

18

Kempenland

  • Koen De busser 
  • Roos Fleerakkers 
  • Marc Hendrickx 
  • Pat Hufkens 
  • Vera Vanstreels
  • /

19

Klein-Brabant Vaartland

  • Mark Drieghe 
  • Roel Kerremans
  • /

20

Mechelen-Katelijne 

  • Kristel Lammens 
  • Marianne Van Hoof
  • /

21

Middenkempen

  • Fons Michiels 
  • Herman Peeters 
  • Piet Vermeeren
  • /

22

Noord-Antwerpen

  • Marleen Adams 
  • Jef Boex
  • /

23

Noorderkempen

  • Marc Peelaers 
  • Sus Vissers 
  • Bea Vranken
  • /

24

Pallieterland

  • Patricia Crauwels 
  • Leo Deprince
  • Luc Dendooven
  • Frank Jansen 
  • Erik Wagendorp
  • Pierre Goetbloet 

25

RupeLaar

  • Ignace Leus 
  • Katrin Vleeschouwers
  • Jan Vereycken
  • André Michiels
  • Philemon Raps

26

Voorkempen

  • Lieve Dierick 
  • Jozef Leirs
  • Lis Brion
  • Joris Hauquier
  • Wesley Rams

27

Zuiderkempen

  • Mineke Viaene 
  • Jo Leenders
  • /

28

ZORA

  • Chris Declerck 
  • Michel Van Gorp
  • Ferrie Spit
  • Hugo Tant
  • Joannes Versprille

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

NrKiesomschrijvingVerkozenPlaatsvervangers

1


Bruzel

  • Lore Janssens 
  • Peter Michiels
  • Geert Vandenabeele
  • Joel Blockx
  • Zeger Saerens

Provincie Limburg

NrKiesomschrijvingVerkozenPlaatsvervangers

29

Haspengouw

  • Ann Holsteyns 
  • Gerda Vanderstukken
  • Peter Borgs
  • Annemarie Bangels
  • Livia Raskin

30

Herkenrode

  • Gerda Broeckmans 
  • Jan Claes 
  • Ria Coenen 
  • Tom Cox 
  • Brigitte Detilloux 
  • Maryam Jamshid 
  • Linda Vanné 
  • Els Welkenhuyzen
  • Evalyn van der Laak
  • Seppe Vanhex
  • Gerard Gielen
  • Gerd Beckers
  • Bart Andries

31

 Kemp en Duin 

  • Johan Bongaerts 
  • Kristof Frederix 
  • Frans Vandueren
  • Paul Verachtert
  • Michael Lambrigts

32

Maasland

  • Pascal Gorissen 
  • Vera Jans
  • Jan Vandeberg
  • Guy Gutschoven
  • Jos Meyers
  • Lambert Janssen
  • Claudio Colaneri
  • Roman Wröbel

33

MidWestLim

  • Josiane Claesen 
  • Veerle Daemen
  • Michèle Daniëls
  • Lode Gemis 
  • Diana Swerts
  • William Van Anderlecht

34

Noord-Limburg

  • Stan Bresseleers 
  • Jos Claes 
  • Hilde Coussement 
  • Bernadette Rubbrecht
  • Michiel Ooms
  • Rik Van Mierloo
  • Gerard Rabijns
  • Henri Bots
  • Jef Verweyen
  • Robert Ramaekers
  • Carlos Strypsteen

35

West-Limburg

  • Gunther Claes 
  • Evy Van Doninck
  • Charissa Frank

36

Zuid-Oost-Limburg

  • Fons Capiot 
  • Ilse Gorissen
  • Ellen Schoenmakers
  • Ingrid Maurissen
  • Jean Meers
  • André Deroose
  • Berthe Fabry

Provincie Oost-Vlaanderen

NrKiesomschrijvingVerkozenPlaatsvervangers

49

Dender

  • Veronique De Kezel 
  • Kathleen De Munck 
  • Cindy Roosens 
  • Marleen Van Holewinckel
  • Hans Onselaere
  • Johan Anthuenis
  • Dirk Van Hecke
  • Luc De Wispelaere
  • Luc Vermeiren
  • Iwein Beirens
  • Eric Van Aken

50

Dender Zuid

  • Erik Van Laecke 
  • David Vanhee
  • Eric Van Nieuwenborgh

51

Gent

  • Luc Boelens 
  • Wouter Degreve 
  • Leen Dhuyvetter 
  • Mario Pauwels 
  • Xanthippe Van de Genachte 
  • Filip Van Laecke 
  • Brigitte Van Schoote
  • /

52

N-O-Waasland
(zonder Zwijndrecht)

  • Lieve Brys 
  • Floris Prinsen 
  • Ronald Stevens 
  • Luc Van Broeck
  • Luc Vermeulen
  • Alphons Buyle
  • Saban Ulker

53

Oost-Meetjesland

  • Werner Cherlet
  • Luc  De Backer 
  • Pascale Van Hoecke
  • Denis Lambert
  • Servaas Van Hooreweghe

54

Panacea

  • Bram De Vos 
  • Jan Fiers
  • /

55

Regio Aalst

  • Greetje De Ceukelaire 
  • Geert Keymeulen 
  • Marc Van Steertegem
  • Bart Meesseman
  • Stefaan Van den Broeck

56

Schelde en Leie

  • Karen Steyaert 
  • Celine Van De Casteele
  • Hans Heyse
  • Steven Van de Velde
  • Adrien Roberti
  • Jeroen Leaerts

57

Scheldekracht

  • Philippe Engels 
  • Tomas Legrand 
  • Jo Locquet
  • Jozef Van Den Bossche
  • Benoit Anthonis

58

Vlaamse Ardennen

  • Isabelle Deruyver 
  • Stijn Segers 
  • Luc Van Cauwenberghe
  • /

59

West-Meetjesland

  • /
  • /

60

Z-W-Waasland

  • Gust Claes 
  • Hans Cole 
  • Ingrid De Beelde 
  • Toon Metdepenningen 
  • Kristien Van Broeck 
  • Peggy Wullaert
  • Najim Kaldoun
  • Guido Schelfaut
  • René Pauwels 
  • Pieter Plehiers

Provincie Vlaams-Brabant

NrKiesomschrijvingVerkozenPlaatsvervangers

2

Amalo

  • Jessica Hunt 
  • Johan Vrijders
  • Kurt Callaerts
  • Wim Raeymaekers

3

BraViO

  • Karen Cox 
  • Alex Heyvaert
  • Karl Deroover

4

Demerland

  • Roger Janssens 
  • Sandra Martin 
  • David Vanthienen
  • Frans Moons

5

Druivenstreek

  • Liesbeth Denayer 
  • Willy Verkammen
  • /

6

Leuven

  • Sylvia Kapinga 
  • Bart Loonbeek 
  • Jolien Parmentier 
  • Maria Petrova
  • Roland Verbeek
  • Angelique Tumba
  • Patrick Vanderhulst
  • Paul Van De Wauwer
  • Jacques Vandermolen

7    

Leuven Noord

  • Jos De Houwer 
  • Maria Kestens
  • Renée Haesendonck
  • Ruben Van Casteren
  • Wim Wouters
  • Patrick van Daele
  • Johan Artois

8

Leuven Zuid

  • Lieve Debraekeleer 
  • Katty Stas 
  • Hanne Vandenbroucke
  • Maria Timmermans
  • Ludo Helsen
  • Wannes Janssens
  • Daniel Lismont
  • Carlo Groffils

9

Pajottenland

  • Thomas Appelmans 
  • Benny Hautman
  • Joseph Rolies

10

Regio Grimbergen

  • Armand Hermans 
  • Pierre Messiaen
  • /

11

Zennevallei

  • Marc Devillé 
  • Carine Mulder
  • Wilfried Meert
  • Arne Proesmans
  • Christian Selleslag

12

Zuidoost Hageland

  • Eric Vandyck 
  • Els Voets
  • /

Provincie West-Vlaanderen

NrKiesomschrijvingVerkozenPlaatsvervangers

37

Brugge

  • Jos Demarest 
  • Johanna Paternoster 
  • Rik Sagaert 
  • Ann Verschingel
  • Mathias Verlée
  • Tom Nimmegeers
  • Georges Galle
  • Fons Vanhooren
  • Pierre Rycek

38

Houtland en Polder

  • Kaat Depreitere 
  • Dirk Laleman
  • Hilde Ampe
  • Hilde Vandekerkhof
  • Filip Vanhove
  • Wilfried Vantyghem

39

Midden-West-Vlaanderen

  • Nadine Deleu 
  • Els Deprez 
  • Hilde Stevens 
  • Patrick Van Colen
  • Gino Werbrouck
  • Erwin Vanbelle

40

Oostende-Bredene

  • Marijke Gaerdelen 
  • Maria Wouters
  • Ronny Degheele

41

Oostkust

  • Johan Blomme 
  • Lina De Brabander
  • Marcel Vanparys
  • Danny Devinck
  • Marcel De Weger

42

Regio Kortrijk-Kuurne-Harelbeke

  • Mia Cattebeke 
  • Luc Colman 
  • Christelle De Pestel 
  • Ann Soete
  • Dominique Delrue
  • Gabriel Deleu
  • Geert Quaegebeur

43

Regio Menen-Wevelgem-Wervik

  • Yvan Catteeuw 
  • Heidi Verhelst
  • Philiep Douchy
  • Xavier Vankeirsbilck

44

Waregem

  • Marie Rose Demuynck 
  • Joke Hennion
  • Cindy Vanhoutte
  • /

45

RITS (Regio Izegem – Tielt)

  • Ann Durnez 
  • Anna-Marie Geeroms 
  • Isabelle Ollevier 
  • Marc Vandendriessche 
  • Stijn Verkinderen
  • Ivan Van Cauwenberghe

46

WE40 (Beernem – Oostkamp – Zedelgem – Jabbeke)

  • Veerle De Zutter 
  • Patricia Strubbe
  • Cathérine Vandewalle
  • Jan Claeys
  • Rik Verbeke
  • Wouter Vlaemynck
  • Eric Denys
  • Johan De Cloedt
  • Jo Logghe

47

Westhoek

  • Alexander Degroote 
  • Stefaan Pinket 
  • Antoon Verstraete
  • Willy Vanclooster
  • Joost Meersch 

48

Westkust & Polder

  • Emmanuel Colyn 
  • Johan Vandewoude
  • /